Ресторація над Цукернею


Україна, Львівська область, Львів, вул. Староєврейська, 3 (2-ий поверх)Новий рік 2019 у Львові та області у ресторанах, клубах та відпочинкових комплексах: ціни на новорічні програми

Останнє оновлення інформації: 9 серпня 2018 р.

Ресторація над Цукернею у Львові — мікс гастрономічних традицій!

Ресторація над Цукернею у Львові поєднала в собі смаки австрійської, угорської, української, єврейської, італійської, європейської кухні, утворюючи одну особливу — галицьку, яка дивує інтерпретаціями та своїм унікальним шармом. М'ясні та рибні страви, зупи, які упродовж століть готували у Львові українці, австрійці, італійці, а також страви львівської єврейської кухні — у все це вкладає душу шеф-кухар Юрій Сенишин та його команда, щоб Ваш обід чи вечеря навіть у будень були схожими на святкові! Різноманітні варіанти шніцелів, оригінальні салатки, страви з качатини, фуагра, дністровський осетр, морський язик та багато іншого меню здивує як поціновувачів делікатесів і незвичних смаків та поєднань, так і любителів більш класичної кухні.

Творчість кухарів ресторації має історичне підгрунтя, адже саме цей квартал, де зараз розташований заклад, був населений представниками різних національностей: італійці, євреї, угорці, поляки — кожен з них зробив свій вклад у формування гастрономічних традицій галицької кухні, з якими тут хочуть познайомити своїх гостей! Затишна атмосфера закладу, який знаходиться на другому поверсі над знаною усіма львів'янами та гостями міста «Цукернею», особливий настрій львівських квартир, гостинність персоналу — все це поєднується в одному просторі. Добре правило для компанії — підтримувати якість, розвивати майстерність кухарів, поважати місто, в якому ми живемо, і його традиції.

Сміливо запрошуйте на рантку своїх панянок, до перемовин ділових партнерів, на файні посиденьки добрих колєг чи коліжанок — ресторація над Цукернею підбере те, що буде до смаку кожному!
Відчинені для Вас з 12:00 до 23:00! Запрошуємо!

Ресторація над Цукернею — Так смакує Львів...

  Графік роботи

графік роботи
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
12:00 - 23:00

  Загальна інформація

рік заснування 2018
цінова категорія 250 UAH
можна перебувати з домашніми тваринами

Харчування


Харчування
загальна місткість 70
кількість залів 3
винна карта (країни-виробники вин) Україна, Італія, Франція, Іспанія, Австрія
кухня ресторану Галицька кухня, Австрійська кухня, Українська кухня, Угорська кухня, Єврейська кухня, Італійська кухня, Європейська кухня
фірмові страви і напої Шніцелі, борщ, хумус, качка, різотто
Організація бенкету
максимальна кількість людей на бенкет 24

Страви і напої 12 фото


Зали ресторану

Послуги зв'язку


Інтернет
тип підключення Wi-Fi
Ми у соцмережах

Ресторація над Цукернею Ресторація над Цукернею

+38 (098) 206 65 17
http://cukiernia.com.ua/restaurant/